Kviečiame į kūrybinio rašymo seminarą!

20 balandžio, 2010

 KŪRYBINIO RAŠYMO SEMINARAS

 2010 m. birželio mėn.  Renkama nauja grupė!!! Tikslias datas paskelbsime netrukus 🙂

Kai rašome, dažniausiai tą darome vieni. Kol rašome patys sau (pavyzdžiui, dienoraštį), didesnių problemų nekyla. Nebent trūksta įkvėpimo. O jeigu rašome kitam, neretai nutinka, kad mus supranta kitaip negu norėjome. Ir kuo platesnei auditorijai rašome, tuo didesnė tikimybė, kad mus supras kitaip. Bet ne tai blogiausia. Turbūt blogiausia rašyti neįdomiai, nuobodžiai, neturėti skaitytojo…

Kaip atrasti savyje bei parašyti tai, kas ir kitam, ir sau pačiam būtų įdomu, naudinga? Kaip apie svarbius dalykus rašyti trumpai, gyvai, įdomiai? Šie klausimai ir bus pagrindinės seminaro darbo temos. Praktinio grupinio darbo tikslas – rašyti ir gauti kitų žmonių reakcijas apie tai, ką parašome. Tikslas – rašyti daugiau, vartojant mažiau žodžių, žodžiams suteikiant didesnį svorį.

 

Seminaras skirtas visiems, norintiems patobulinti savo rašymo įgūdžius (įveikti „tuščio lapo“ baimę, išmokti suprantamai reikšti mintis, sužinoti skaitytojų reakciją į parašytą tekstą). Taip pat ir tiems, kurie rašydami nori susitikti su pačiais savimi bei tiems, kurie žavisi kūrybiškomis laiko praleidimo formomis.

Seminaro vedantieji:

Julius Kvedarauskas – klinikinis psichologas, (Vilniaus klinikinė Vasaros ligoninė). Specializacija – depresijos, asmenybės sutrikimų gydymas tiek individualiai, tiek psichoterapinėse grupėse. Domisi krikščioniška psichologija ir psichoterapija, poetine terapija, biblioterapija. Straipsnių žurnale „Aš ir psichologija“ autorius.

Aldona Steponavičiūtė žurnalo „Aš ir psichologija“ vyr. redaktorė ir autorė. Pagal išsilavinimą – mokyklinės psichologijos magistrė.

 

Dalyvavimo kaina: 150 lt. Registracija el. paštu: redakcija@asirpsichologija.lt . Registracijai reikalinga informacija:

  • vardas, pavardė
  • kontaktinis telefonas, el. paštas
  • darbovietė, pareigos

 Seminaras vyks Vilniaus senamiestyje, „Actus magnus“ galerijoje, Pilies g. 36-44. Detalesnė informacija: el. paštu arba tel. 8 612 55857 (Aldona Steponavičiūtė), 8 687 48870 (Julius Kvedarauskas).

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s